• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Виховна робота

Робота педагогічного колективу спрямована на вирішення науково-методичної проблеми «Створення системи безперервного розвитку особистості, забезпечення умов для реалізації творчих запитів здібних та обдарованих учнів та використання комп’ютерних технологій для оптимізації навчального процесу»

Любов, свобода і гармонія – найпотужніші сили у вихованні. На любові до дитини, свободі у виборі сфери діяльності та гармонії творчого розвитку особистості побудована система позакласної роботи в нашому закладі.

/Files/images/malyunki_dlya_saytu/Слайд9.JPG

Позакласна робота покликана заповнити проміжки соціального становлення особистості. Свобода у виборі улюблених занять дає дітям відчуття самостійності, сприяє вільному спілкуванню з ровесниками. Переживання успіху викликає позитивне ставлення до обраної творчої діяльності, сприяє набуттю певного життєвого досвіду, навичок самостійної діяльності та надає дитині впевненості у власних силах та можливостях.

Участь у різних формах позакласної роботи сприяє збагаченню й розширенню знань учнів, створенню, за словами Сухомлинського, інтелектуального фону, який сприяє свідомому і глибокому засвоєнню програмового матеріалу, поглибленню набутих на уроках знань, вихованню ініціативи, самостійності.

В Олександрійській гімназії-інтернаті виховна робота знаходить відображення у річному плані, планах виховної роботи класних керівників та вихователів за відповідними напрямками , а також у організації гурткової роботи та роботи на базі навчальних кабінетів. Саме організація гурткової роботи та роботи на базі навчальних кабінетів - тема наступної презентації.

Позакласна навчальна робота здійснюється у двох напрямах: поглиблення знань з предметів та інтелектуальна, пошуково- дослідницька робота.

Поглиблення знань з предметів здійснюється через організацію груп вирівнювання, спрямованих на надання допомоги учням, які мають недостатній рівень знань з окремих предметів, та роботу предметних гуртків, які зорієнтовані на організацію роботи з виконання самостійних випереджувальних завдань, річних творчих робіт, підготовку до предметних олімпіад Групи вирівнювання та гуртки працюють на базі кожного навчального кабінету.

/Files/images/Слайд15.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 369