Гарна нагода для спілкування!!!

/Files/images/DSCN1266.jpg

12 лютого 2013 року в Олександрійській гімназії-інтернаті в рамках тижня іноземних мов відбулася зустріч волонтерів Корпусу Миру США в Україні Су Крістін та Кетрін Морган з учнівським колективом закладу.

Гості ознайомилися з історією та традиціями гімназії під час екскурсії, яку підготувала і провела англійською мовою учениця 8-А класу Абдула Юлія.

Гарну нагоду для знайомства з учнями волонтери отримали під час зустрічі з восьмикласниками. Створенню позитивноїатмосфери сприяли невимушеність і доброзичливість Крістін та Кетрін, а також неабияке бажання учнів поспілкуватися з носіями мови та перевірити свої знання. Відповівши на численні запитання, волонтери запропонували цікаві завдання та ігри, під час яких учні співали пісні, складали вірші та спілкувалися з гостями та один з одним.

/Files/images/DSCN1264.jpg

Із впевненістю можна сказати, що позитивні враження отримали і учні і запрошені гості. Крістін та Кетрін висловили бажання продовжити практику неформального спілкування, вельми плідну для мотивації вивчення дітьми іноземної мови. Гімназисти стверджують, що проведена зустріч їм надзвичайно сподобалась і вони не відчували ніякого мовного бар’єру.

Особливу подяку щодо організації цієї цікавої зустрічі ми висловлюємо вчителю англійської мови НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №19 – ДНЗ «Лісова казка» Корнієнко С.І., яка допомагає своїй колезі Су Крістін із США пристосуватися до реалій українського життя.

/Files/images/DSCN1271.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 119