Підсумки місячника "Вахта пам`яті"

2015-05-09

9 Травня наша країна відзначила 70-у річницю Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками.

Вшанувати пам'ять загиблих героїв-визволителів, переглянути сторінки страшних подій ми змогли в рамках місячника «Вахта пам’яті», який проходив в нашій гімназії з 9 квітня по 9 травня 2015 року.

Щоденно на ранковій лінійці учні отримували інформацію про події та факти ІІ Світової війни, намагались своїм хорошим навчанням віддати данину пам’яті загиблим воїнам.

Кожен клас підготував у власному виконанні пісні воєнних років, які були так необхідні бійцям в години відпочинку та з якими вони йшли в бій. Часто можна було бачити сльози на очах дітей та вчителів після перегляду та обговорення фільмів про війну, відвідування та прибирання військового кладовища, перегляду електронної книги пам’яті «Сторінки вічності», в якій кожен учень, кожен працівник гімназії міг розповісти про своїх близьких людей, які вистояли проти нищівної війни, не думаючи про своє життя і не ховаючись, а борючись, воюючи, захищаючи, перемагаючи…

Закінчився місячник «Вахта пам’яті» покладанням квітів до Братської могили.Пам’ятайте тих, хто вже ніколи не повернеться, тих, хто не долюбив, чиї мрії так і не здійснились, хто поліг у боях, визволяючи не тільки Україну, а й Європу. Ми повинні зберігати пам'ять про своє минуле, адже без минулого немає майбутнього.

Кiлькiсть переглядiв: 91