/Files/images/malyunki_dlya_saytu/mo_vihovatelv/vroklub/IMG_5775.jpg

Напевно, кожен із нас колись задумувався про те, що буде в майбутньому. І, звичайно, кожному із нас хотілося б туди заглянути і побачити, що як там все гарно, зелено, чисто… Але, повірте, це майбутнє творимо ми з вами. Це не тільки викинутий папірець чи прибрати після себе після відпочинку на природі. Є елементарні речі, які допомагають зберегти наше довкілля чистим для наступних поколінь. Чи знаєте ви, що на один клік пошуку інформації в мережі Інтернету використовується стільки енергії, якою б можна було б закип’ятити чайник? А чи відомо вам, що одна використана звичайна пальчикова батарейка, яка викинута у смітник, здатна забруднити 20 м2 ґрунту або 400 л води?

/Files/images/malyunki_dlya_saytu/mo_vihovatelv/vroklub/IMG_5776.jpg

Нас, євроклубівців, вразили ці факти і ми започаткували екологічний проект «Ми – за чисту Україну». Його завданням на початку було дослідити енергозберігаючі технології, які ми використовуємо повсякденно. Була зібрана інформація, проведене опитування, створені інформаційні бюлетені.

/Files/images/malyunki_dlya_saytu/mo_vihovatelv/vroklub/ємність.jpg

Виявилося, що в багато чому ми можемо самі проявити свою громадянську позицію. Ми вирішили, що розпочнемо із використаних батарейок. Попередньо всі учні на одній із ранкових лінійок були проінформовані про шкоду, яку приносить одна викинута до смітника батарейка. І після цього ми встановили контейнер для їх збору. Щодо контейнера, то ми встановили звичайну 5-ти літрову ємність від води. За 3 місяці проекту ми зібрали майже 4 літри. Цікавим є той факт, що навіть коли ми пішли на канікули, працівники гімназії встановили свій «контейнер» і … збирання продовжилося. Наразі ми активно працюємо в цьому напрямкові, залучаючи до проекту своїх батьків.

Шапран Вікторія Степанівна

Кiлькiсть переглядiв: 116